... kui nüüd ei ole aega tantsida, siis millal veel ?

kursused
ALGKURSUS

Algkursus on mõeldud inimestele, kellel puudub varasem tantsuoskus täielikult või kes soovib ammu õpitud tantsusamme meelde tuletada. Kursusel õpetakatse järgmiseid tantse: aeglane valss, tango, viini valss, fokstrot, kvikstep, samba, cha-cha-cha, rumba, rock.
Tantsusaalis saadakse kokku kümnel korral. Õpitempo valitakse vastavalt kursuse tasemele ning viimastel kordadel jäetakse aega ka tantsusammude kinnistamiseks.
 
 
JÄTKUKURSUS

Jätkukursus on algkursuse jätk, mis on mõeldud neile, kellel tekkis huvi oma oskusi veel edasi arendada. Sellel kursusel õpitakse juurde üks uus tants: jive ning oluliselt täiendatakse tantsufiguuride pagasit juba eelnevalt õpitud tantsudes. Selgeks tehakse nii mõnedki keerukad, kuid samas huvitavad sammud. Jätkukursusele olete oodatud ka peale mõne aja möödumist algkursusest või kui olete varasemalt tantsu algõpetust juba saanud.

Peale Jätkukursust ja enne Hobikursust on võimalik täiendada oma teadmisi EDASIJÕUDNUTE kursustel.


 
 HOBIRÜHM

Kui eelistad korvpallile, rahvatantsule ja teistele spordialadele just seltskonnatantsu, siis see rühm on teile õige! Hobitantsurühma eesmärk on koondada kokku inimesed, kellele tantsimine ja muusika on saanud südamelähedaseks ning kes soovivad tantsuga tegeleda iganädalaselt. Hobiklassiga saate liituda peale alg- ning jätkukursuse läbimist või kui omate  varasemat tantsukogemust. Tundides pööratakse juba rohkem tähelepanu tehnikale, hoiakule ning liikumistele.

Hobitantsurühmad on Avatud!